Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her

SANDBERG Gel Mousepad with Wrist Rest

For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
SANDBERG Gel Mousepad with Wrist Rest (520-23)

SANDBERG Gel Mousepad with Wrist Rest

Varenr.:
520-23
EAN:
5705730520235
  • Type Musemåtte
  • Tegnsæt -
  • Tilslutning -
  • Tilslutning -
På fjernlager
Beskrivelse

Museskader skal forebygges, og dette gøres bedst med en musemåtte med gelestøtte. Denne måtte er bygget over gel, som former sig efter håndleddene uden at give for meget efter. Den perfekte aflastning af håndleddene.

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.

Andre kunder købte også

TARGUS TARGUS NOTEBOOK BACKPACK BLACK NYLON NS 16"
TARGUS NOTEBOOK BACKPACK BLACK NYLON NS 16"
HP HP 3 års hardwaresupport næste hverdag på stedet, kun desktops
HP 3 års hardwaresupport næste hverdag på stedet, kun desktops
HP HP Original HP 55A LaserJet-tonerpatron,  sort
HP Original HP 55A LaserJet-tonerpatron, sort
MICROCONNECT MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 1M 50/125 MM DPX
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 1M 50/125 MM DPX
MICROCONNECT MICROCONNECT LC/ PC-SC/ PC 1M 50/125 MM
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 1M 50/125 MM
MICROCONNECT MICROCONNECT LC/ PC-SC/ PC 2M 50/125 MM
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 2M 50/125 MM
MICROCONNECT MICROCONNECT Cable F/UTP 7M CAT6 Red LSZH
MICROCONNECT Cable F/UTP 7M CAT6 Red LSZH
MICROCONNECT MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 0.5M 50/125 MM DPX
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 0.5M 50/125 MM DPX
CISCO CISCO 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter
CISCO 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter
STARTECH STARTECH "1,8m RJ45 to DB9 Cisco Console Management Router Cable - M/F"
STARTECH "1,8m RJ45 to DB9 Cisco Console Management Router Cable - M/F"
APC APC REPLACABLE BATTERY CARTRIDGE FOR BACKUPS PRO Ž43 IN
APC REPLACABLE BATTERY CARTRIDGE FOR BACKUPS PRO Ž43 IN
Neomounts by Newstar Neomounts by Newstar LCD ophæng - Farve Sølv Max v. 760/490
Neomounts by Newstar LCD ophæng - Farve Sølv Max v. 760/490
LOGITECH LOGITECH R400 Wireless Presenter - 2.4GHZ - CR - EWR2
LOGITECH R400 Wireless Presenter - 2.4GHZ - CR - EWR2
DELOCK DELOCK Display Port Kabel St/S
DELOCK Display Port Kabel St/S
HP HP DisplayPort-kabelkit
HP DisplayPort-kabelkit
LOGITECH LOGITECH Tastatur/ Mus LOGITECH MK710
LOGITECH Tastatur/Mus LOGITECH MK710
SANDBERG SANDBERG Mousepad Black
SANDBERG Mousepad Black
MICROCONNECT MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 5M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 5M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 2M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 2M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 10M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 10M 9/125 SM DPX