BLACK BOX FO Patch Cable Color Multi-m OM4 - Aqua ST-ST 3m Factory Sealed

Forsiden / Kabler / Kabler / BLACK BOX FO Patch Cable Color Multi-m OM4 - Aqua ST-ST 3m Factory Sealed
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
BLACK BOX FO Patch Cable Color Multi-m OM4 - Aqua ST-ST 3m Factory Sealed (FOLZHM4-003M-STST-AQ)

BLACK BOX FO Patch Cable Color Multi-m OM4 - Aqua ST-ST 3m Factory Sealed

Varenr.:
FOLZHM4-003M-STST-AQ
  • Konnektor 1 ST
  • Konnektor 2 ST
  • Color Vand
Beskrivelse

- Send data up to 500 meters at 10-Gbps
- Color code fiber networks for different applications, departments, and security levels
- Take your network to 10-GbE
- Low smoke zero halogen jacket reduces the amount of toxic and corrosive gas emitted during combustion

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.