BLACK BOX FO Patch Cable Color Multi-m OM4 - Aqua LC-LC 1m Factory Sealed

Forsiden / Kabler / Kabler / BLACK BOX FO Patch Cable Color Multi-m OM4 - Aqua LC-LC 1m Factory Sealed
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
BLACK BOX FO Patch Cable Color Multi-m OM4 - Aqua LC-LC 1m Factory Sealed (FOLZHM4-001M-LCLC-AQ)

BLACK BOX FO Patch Cable Color Multi-m OM4 - Aqua LC-LC 1m Factory Sealed

Varenr.:
FOLZHM4-001M-LCLC-AQ
  • Konnektor 1 LC
  • Konnektor 2 LC
  • Color Vand
Beskrivelse

- Well suited for using in aircraft, ships, and construction areas
- OM1, OM2, and OM3 multimode plus single-mode cables are also available
- Choose from 12 colors, four connector options, and 13 standard lengths
- 10-Gbps compliant per IEEE 802.3ae
- Provides an upgrade path from 10-Gbps to 40-Gbps and beyond
- Use with 850-nm VCSELs and LED laser light sources
- Backwards compatible with OM1, OM2, and OM3 cable
- PVC and plenum jackets also available
- Choose from 12 colors, 13 lengths, 4 cores, and 10 connector combinations

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.