BLACK BOX FO Patch Cable Color Multi-m OM3 - Green LC-LC 2m Factory Sealed

Forsiden / Kabler / Kabler / BLACK BOX FO Patch Cable Color Multi-m OM3 - Green LC-LC 2m Factory Sealed
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
BLACK BOX FO Patch Cable Color Multi-m OM3 - Green LC-LC 2m Factory Sealed (FOLZH10-002M-LCLC-GN)

BLACK BOX FO Patch Cable Color Multi-m OM3 - Green LC-LC 2m Factory Sealed

Varenr.:
FOLZH10-002M-LCLC-GN
Beskrivelse

Well suited for using in aircraft, ships, and construction areas.
OM1, OM2, and OM4 multimode plus single-mode cables are also available.
Get the connectors you want: ST, SC, LC, and MT-RJ in 10 different combinations.
Choose from 12 different colors.
Select from 13 lengths ranging from 1 to 30 meters.
Higher data aggregation in the backbone, riser, and high-speed parallel interconnects (HSPIs).
Full compatibility with a broad range of laser-based and legacy protocols and applications.

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.