Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her

APC REPLACABLE BATTERY CARTRIDGE FOR BACKUPS PRO Ž43 IN

Forsiden Stationære & bærbare PC'er UPS APC REPLACABLE BATTERY CARTRIDGE FOR BACKUPS PRO Ž43 IN
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
APC REPLACABLE BATTERY CARTRIDGE FOR BACKUPS PRO Ž43 IN (RBC43               )
APC REPLACABLE BATTERY CARTRIDGE FOR BACKUPS PRO Ž43 IN (RBC43               )
APC REPLACABLE BATTERY CARTRIDGE FOR BACKUPS PRO Ž43 IN (RBC43               )
APC REPLACABLE BATTERY CARTRIDGE FOR BACKUPS PRO Ž43 IN (RBC43               )

APC REPLACABLE BATTERY CARTRIDGE FOR BACKUPS PRO Ž43 IN

Varenr.:
RBC43
EAN:
0731304218463
  • Effekt 0VA
  • Produkt Ekstra batteri
På fjernlager
Beskrivelse

APC Replacement Battery Cartridge #43

RBC43

Includes: All required connectors, Authorized Return Service (ARS) tag (currently available in the US only), Battery recycling guide, Installation Guide, Metallic battery tray or enclosure, Reusable packaging

Features

Hot-swappable batteries
Plug-and-Play installation

Batteries & Runtime

Battery Volt-Amp-Hour Capacity
480
Battery Type
Maintenance-free sealed Lead-Acid battery with suspended electrolyte : leakproof
Battery mounting
Enclosed battery cartridge
Expected Battery Life (years)
3 - 5
RBC™ Quantity
1

Physical

Net Weight
42.00 lbs. ( 19.09 kg)
Maximum Height
3.00 inches ( 76 mm)
Maximum Width
8.50 inches (216 mm)
Maximum depth
21.00 inches (533 mm)
Shipping Weight
45.00 lbs. ( 20.45 kg)
Shipping Width
15.50 inches (394 mm)
Shipping Height
9.00 inches (229 mm)
Shipping Depth
30.25 inches (768 mm)
Units per Pallet
12.00

Environmental

Operating Environment
32 - 104 °F (0 - 40 °C)
Operating Relative Humidity
0 - 95%
Operating Elevation
0-10000 feet (0-3000 meters)
Storage Temperature
5 - 113 °F (-15 - 45 °C)
Storage Relative Humidity
0 - 95%
Storage Elevation
0-50000 feet (0-15000 meters)

Conformance

Standard Warranty
1 year repair or replace

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.

Andre kunder købte også

APC APC REPLACABLE BATTERY CARTRIDGE FOR BACKUPS PRO IN
APC REPLACABLE BATTERY CARTRIDGE FOR BACKUPS PRO IN
STARTECH STARTECH Cat5e RJ45 Modular Inline Coupler
STARTECH Cat5e RJ45 Modular Inline Coupler
LOGITECH LOGITECH R400 Wireless Presenter - 2.4GHZ - CR - EWR2
LOGITECH R400 Wireless Presenter - 2.4GHZ - CR - EWR2
SANDBERG SANDBERG Gel Mousepad with Wrist Rest
SANDBERG Gel Mousepad with Wrist Rest
MICROCONNECT MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 7M 50/125 MM DPX
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 7M 50/125 MM DPX
LOGILINK LOGILINK Druckluftreiniger Dose 400ml
LOGILINK Druckluftreiniger Dose 400ml
HP HP DisplayPort-kabelkit
HP DisplayPort-kabelkit
Hewlett Packard Enterprise Hewlett Packard Enterprise Ultrium Universal Cleaning Cartridge
Hewlett Packard Enterprise Ultrium Universal Cleaning Cartridge
CANON CANON Staples D3 IR3100CN
CANON Staples D3 IR3100CN
ATEN ATEN 5 meter KVM kabel til CS1708
ATEN 5 meter KVM kabel til CS1708
MICROCONNECT MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 5M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 5M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 1M 50/125 MM DPX
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 1M 50/125 MM DPX
MICROCONNECT MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 2M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 2M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 1M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 1M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 10M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 10M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT MICROCONNECT Adapter HDMI 19 - HDMI 19 F-F
MICROCONNECT Adapter HDMI 19 - HDMI 19 F-F
MICROCONNECT MICROCONNECT Power Cord 3m Extension Black
MICROCONNECT Power Cord 3m Extension Black
MICROCONNECT MICROCONNECT Cable F/UTP 7M CAT6 Red LSZH
MICROCONNECT Cable F/UTP 7M CAT6 Red LSZH
MICROCONNECT MICROCONNECT Adapter RJ45-RJ45 F/F 8P
MICROCONNECT Adapter RJ45-RJ45 F/F 8P
MICROCONNECT MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 0.5M 50/125 MM DPX
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 0.5M 50/125 MM DPX