ALINE USB3 forl. kabel A-han/A-hun, sort, 1,8 m

Forsiden / Kabler / Kabler / ALINE USB3 forl. kabel A-han/A-hun, sort, 1,8 m
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
ALINE USB3 forl. kabel A-han/ A-hun,  sort, 1,8 m (5134018)

ALINE USB3 forl. kabel A-han/A-hun, sort, 1,8 m

Varenr.:
5134018
  • Type USB
  • Konnektor 1 USB A
  • Konnektor 2 USB A
På fjernlager
Beskrivelse

Vare nr.: 5134018
USB3 AA forlængerkabel, sort, 1,8 meter
ASB3 A-han til USB3 A-hun

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.

Andre kunder købte også

ALINE ALINE DisplayPort kabel, 20 pol DisplayPort han/han m. lås, 3 m
ALINE DisplayPort kabel, 20 pol DisplayPort han/han m. lås, 3 m
ALINE ALINE Patch kabel, UTP CAT6, sort, 5 m
ALINE Patch kabel, UTP CAT6, sort, 5 m
TARGUS TARGUS Drifter 16" Backpack Poly & Tarpa
TARGUS Drifter 16" Backpack Poly & Tarpa
LOGITECH LOGITECH Wireless Mouse M325 Dark Silver
LOGITECH Wireless Mouse M325 Dark Silver
LOGITECH LOGITECH M325 Dark
LOGITECH M325 Dark
BROTHER BROTHER TZ-tape / 12mm / Black Text / White Tape
BROTHER TZ-tape / 12mm / Black Text / White Tape
BROTHER BROTHER Tape/ black-white 18mm
BROTHER Tape/black-white 18mm
BROTHER BROTHER Tape/24mm black on white f P-Touch
BROTHER Tape/24mm black on white f P-Touch
ALINE ALINE Patch kabel, UTP CAT6, sort, 1 m
ALINE Patch kabel, UTP CAT6, sort, 1 m
ALINE ALINE Patch kabel, UTP CAT6, sort, 2 m
ALINE Patch kabel, UTP CAT6, sort, 2 m
ALINE ALINE Patch kabel, UTP CAT6, sort, 3 m
ALINE Patch kabel, UTP CAT6, sort, 3 m
ALINE ALINE USB2 forl. kabel, A-han/ A-hun,  SORT, 1,8 m
ALINE USB2 forl. kabel, A-han/A-hun, SORT, 1,8 m
SANDBERG SANDBERG USB 3.0 Hub 4 ports
SANDBERG USB 3.0 Hub 4 ports
ALINE ALINE USB3 kabel A han/ B-han,  sort, 1,8 m
ALINE USB3 kabel A han/B-han, sort, 1,8 m
DELOCK DELOCK Displayport >DVI 24+1 St/St 2m
DELOCK Displayport >DVI 24+1 St/St 2m
LOGITECH LOGITECH Wireless Mouse M325 Light Silver WER
LOGITECH Wireless Mouse M325 Light Silver WER
HP HP Battery pack (LongLife) 6 cell
HP Battery pack (LongLife) 6 cell
LOGITECH LOGITECH Mouse M185 Swift Grey
LOGITECH Mouse M185 Swift Grey
HP HP klassisk tastatur med ledning
HP klassisk tastatur med ledning
CISCO CISCO Transceiver/ 1000BASE-SX SFP Module MMF
CISCO Transceiver/1000BASE-SX SFP Module MMF