ALINE Fiberkabel 50/125 my LC-SC, multimode duplex, 10m

Forsiden / Kommunikation / Netværkstilbehør / ALINE Fiberkabel 50/125 my LC-SC, multimode duplex, 10m
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
ALINE Fiberkabel 50/125 my LC-SC, multimode duplex, 10m (5075100)

ALINE Fiberkabel 50/125 my LC-SC, multimode duplex, 10m

Varenr.:
5075100
  • Produkt Fiber patch ledninger / Pigtails
Beskrivelse

Duplex cable,LC/SC 50/125µm, 10m
2x LC plug to 2x SC plug
Thread: 50/125µm, OM2
No halogen

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.